TCR2EF33,LM(CT
מק"ט מוצר של DigiKey
TCR2EF33LM(CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TCR2EF33LM(CTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TCR2EF33LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCR2EF33,LM(CT
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SMV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TCR2EF33,LM(CT דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.2‏ ב-mA‏150‏
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
73dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V