TPH1500CNH,L1Q
מק"ט מוצר של DigiKey
264-TPH1500CNHL1QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
264-TPH1500CNHL1QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
264-TPH1500CNHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPH1500CNH,L1Q
תיאור
MOSFET N-CH 150V 38A 8SOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 38A (Tc) 1.6W (Ta), 78W (Tc) הרכבה משטחית ‎8-SOP Advance (5×5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPH1500CNH,L1Q דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2200 pF @ 75 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1.6W (Ta), 78W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎8-SOP Advance (5×5)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V