DXTP07100BFG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DXTP07100BFG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DXTP07100BFG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DXTP07100BFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DXTP07100BFG-7
תיאור
TRANS PNP 100V 2A POWERDI3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד PNP 100 V 2 A 140MHz 900 mW הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה ‎PowerDI3333-8 (SWP) Type UX
קטגוריה
הספק - מקס'
900 mW
יצרן
תדר - מעבר
140MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג טרנזיסטור
הרשאה
AEC-Q101
זרם - קולט (Ic) (מקס')
2 A
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerVDFN
רוויית Vce (מקס') @ Ib‏, Ic
mV‏500‏ ב-mA‏200‏, A‏2‏
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI3333-8 (SWP) Type UX
זרם - קיטעון קולט (מקס')
50nA (ICBO)‎
מספר מוצר בסיס
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
100 ב-500mA, 2V