TPN1600ANH,L1Q | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N CH 100V 17A 8TSON-ADV |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 17A (Tc) 700mW (Ta), 42W (Tc) הרכבה משטחית 8-TSON Advance (3.1×3.1) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TPN1600ANH,L1Q דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-µA200 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 19 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 1600 pF @ 50 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 700mW (Ta), 42W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | מארז ההתקן של הספק 8-TSON Advance (3.1×3.1) |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מספר מוצר בסיס |