84WR10KLF
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1155-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
84WR10KLF
תיאור
TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W הרכבה משטחית הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 12.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
84WR10KLF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
TT Electronics/BI
מספר הסיבובים
12.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
10 kOhms
תצורת הסיומת
הרכבה משטחית
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.170"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.32 מ"מ)‎
טולרנס
±10%