P160KN-0QC15A500K
P160KN-0QC15A500K
P160KN-0QC15A500K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1299-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P160KN-0QC15A500K
תיאור
POT 500K OHM 1/10W PLASTIC LOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.1W, 1/10W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
TT Electronics/BI
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
500k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W