P160KN-0QC15B100K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1300-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P160KN-0QC15B100K
תיאור
POT 100K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
תיאור מפורט
100k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.2W, 1/5W פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
P160KN-0QC15B100K דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
תצורת הסיומת
פיני PC
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
100k
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W