P160KN-0QC20A10K
P160KN-0QC20A10K
P160KN-0QC20A10K
מק"ט מוצר של DigiKey
987-1307-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P160KN-0QC20A10K
תיאור
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LOG
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.1W, 1/10W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
תצורת הסיומת
פיני PC
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W