2499-003-X5S0-152MLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 410-1050-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 36 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1500 pF קבלי מעבר (feed through) 500V 20 A אקסיאלי, תותב |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - נומינלי 500V |
יצרן Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | זרם 20 A |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
אריזה בתפזורת | מקדם טמפרטורה X5S |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה אקסיאלי, תותב |
סוג השחל | גודל / מידה קוטר 0.250 אינץ' x אורך 0.468 אינץ' (11.89 מ"מ x 6.35 מ"מ) |
קיבוליות 1500 pF | גודל תבריג 12-28 |
טולרנס ±20% |