7M-25.000MDHV-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 164
גיליון נתונים
דומים
ECS Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ECS Inc.
קיים במלאי: 11,584
EPSON
EPSON
Raltron Electronics
25 MHz ±20ppm גבישים 8pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7M-25.000MDHV-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7M-25.000MDHV-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-25.000MDHV-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7M-25.000MDHV-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm