7M-25.000MDIJ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Abracon LLC
ECS Inc.
ECS Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
אקוויוולנטים-פרמטרית
Ecliptek
קיים במלאי: 937
אקוויוולנטים-פרמטרית
Raltron Electronics
קיים במלאי: 473
25 MHz ±20ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
7M-25.000MDIJ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
7M-25.000MDIJ-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
7M-25.000MDIJ-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
7M-25.000MDIJ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±20ppm