8Q-26.000MEEE-T אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
דומים
ECS Inc.
קיים במלאי: 22
Jauch Quartz
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Q-26.000MEEE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-8Q-26.000MEEE-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Q-26.000MEEE-T
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 12pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
8Q-26.000MEEE-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
26 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm