8Y-25.000MAHQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 906
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ILSI
ILSI
Raltron Electronics
אקוויוולנטים-פרמטרית
Abracon LLC
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Y-25.000MAHQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
8Y-25.000MAHQ-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Y-25.000MAHQ-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm