9HT11-32.768KBZF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1574-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1574-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1574-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9HT11-32.768KBZF-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±50ppm גבישים 12.5pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF