9HT12-32.768KDZC-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 164,088
גיליון נתונים
דומים
Citizen Finedevice Co Ltd
קיים במלאי: 4,518
גיליון נתונים
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Seiko Instruments
Seiko Instruments
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
9HT12-32.768KDZC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2623-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9HT12-32.768KDZC-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות עומס
9pF