TA-10.000MBD-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2058-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2058-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TA-10.000MBD-T
תיאור
MEMS OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TA-10.000MBD-T דגמים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זרם - הספקה (מקס')
25mA