BTA24-800CRG
מק"ט מוצר של DigiKey
4518-BTA24-800CRG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA24-800CRG
תיאור
TRIAC 800V 24A TO220
תיאור מפורט
TRIAC סטנדרטי 800 V 24 A חור מעבר A‏220‏-TO‏
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
240A ב-50Hz
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
80 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - מצב מופסק
800 V
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
24 A
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V