BFC237011474
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1632-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC237011474
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BFC237011474 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 100°C
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
40V
יישומים
לרכב
מתח נקוב - DC
63V