168474J63H-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-3271-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
168474J63H-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
168474J63H-F דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
63V