BFC237251103
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1750-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC237251103
תיאור
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 220V 400V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BFC237251103 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
220V
יישומים
שימוש כללי
מתח נקוב - DC
400V