BFC238554682 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
BFC238554682
מק"ט מוצר של DigiKey
BFC238554682-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC238554682
תיאור
CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
תיאור מפורט
6800 pF קבלי ציפוי 550V 1600V (1.6kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
550V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
1600V (1.6kV)