BFC238556682 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BFC238556682
מק"ט מוצר של DigiKey
BFC238556682-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC238556682
תיאור
CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6800 pF קבלי ציפוי 550V 1600V (1.6kV) פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
550V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
1600V (1.6kV)