K101J15C0GF53H5H
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3190-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K101J15C0GF53H5H
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%