K103K10X7RF5UL2
מק"ט מוצר של DigiKey
56-K103K10X7RF5UL2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
56-K103K10X7RF5UL2TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K103K10X7RF5UL2
תיאור
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K103K10X7RF5UL2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.091‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.205‏ אינץ' (5.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%