K103K15X7RH53L2
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5135-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K103K15X7RH53L2
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.220‏ אינץ' (5.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%