K220J15C0GH5TH5
מק"ט מוצר של DigiKey
56-K220J15C0GH5TH5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
56-K220J15C0GH5TH5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K220J15C0GH5TH5
תיאור
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
תיאור מפורט
22 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
K220J15C0GH5TH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%