K220J15C0GH5TH5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 22 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | K220J15C0GH5TH5 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.260 אינץ' (6.60 מ"מ) |
טולרנס ±5% | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |