K333K15X7RF5TL2
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1081TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1081CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K333K15X7RF5TL2
תיאור
CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K333K15X7RF5TL2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.220‏ אינץ' (5.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%