K333K15X7RF5TL2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.033 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה X7R רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | K333K15X7RF5TL2 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | יישומים |
סדרה | סוג ההרכבה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | מארז / תיבה רדיאלי |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.102 אינץ' (4.00 מ"מ x 2.60 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.220 אינץ' (5.60 מ"מ) |
טולרנס ±10% | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |