MAL215030221E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 1,949
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 226
גיליון נתונים
Nichicon
קיים במלאי: 5,174
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL215030221E3
מק"ט מוצר של DigiKey
MAL215030221E3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215030221E3
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
474.5 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
97 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C