MAL215086221E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
TDK
שדרוג
TDK
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL215086221E3
מק"ט מוצר של DigiKey
MAL215086221E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215086221E3
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
360.8 mA @ 100 Hz
עכבה
117 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C