MAL225034682E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 600
6800 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL225034682E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL225034682E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL225034682E3
תיאור
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.196 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.89 A @ 100 kHz
עכבה
19 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
10 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C