MBA02040C1004FCT00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 1M OHM 0.4W 1% AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 MOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MBA02040C1004FCT00 דגמים |
קטגוריה | הספק (Watts) |
יצרן | הרכב |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |