VY2222M35Y5UG63V7 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 36,785
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 43,538
גיליון נתונים
דומים
KEMET
דומים
KEMET
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VY2222M35Y5UG63V7
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VY2222M35Y5UG63V7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VY2222M35Y5UG63V7
תיאור
CAP CER 2200PF 300VAC Y5U RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VY2222M35Y5UG63V7 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%