MPMT10019001AT1
מק"ט מוצר של DigiKey
MPMT-1K/9KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MPMT-1K/9KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MPMT-1K/9KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPMT10019001AT1
תיאור
RES NETWORK 2 RES 1K, 9K OHM
תיאור מפורט
1k, 9k Ohm ±0.1% 100mW הספק לרכיב מחלק מתח 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±25ppm/°C TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPMT10019001AT1 דגמים
הספק לרכיב
100mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
התנגדות (Ohms)
1k, 9k
טולרנס
±0.1%
יחס תיאום נגדים
±0.05%
סחיפת יחס-נגדים
±2ppm/°C