PAT0603E4751BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
PAT4.75KATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PAT4.75KACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PAT4.75KADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT0603E4751BST1
תיאור
RES SMD 4.75KOHM 0.1% 0.15W 0603
תיאור מפורט
4.75 kOhms ±0.1% 0.15W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
PAT0603E4751BST1 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C