PAT0805E7500BST1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Stackpole Electronics Inc
ישירים
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 54
750 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PAT0805E7500BST1
מק"ט מוצר של DigiKey
PAT0805E7500BST1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAT0805E7500BST1
תיאור
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/5W 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PAT0805E7500BST1 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C