PNM1206E1004BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PNM1206-1.0MBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PNM1206-1.0MBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PNM1206-1.0MBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM1206E1004BST5
תיאור
RES SMD 1M OHM 0.1% 0.4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 MOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PNM1206E1004BST5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C