PNM1206E2001BST5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 644
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale Thin Film
קיים במלאי: 794
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 2,804
Vishay Dale
קיים במלאי: 5,857
Vishay Dale
קיים במלאי: 363
2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, עמיד לחות, לא השראי, לא-מגנטי ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PNM1206E2001BST5
מק"ט מוצר של DigiKey
PNM1206-2.0KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PNM1206E2001BST5
תיאור
RES SMD 2K OHM 0.1% 0.4W 1206
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PNM1206E2001BST5 דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C