CRCW040210K0FKEDHP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 9,968
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 70,474
גיליון נתונים
10 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.