CRCW0603100KDHEAP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-100KAYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-100KAYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-100KAYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603100KDHEAP
תיאור
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW0603100KDHEAP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C