CRCW060310K0FKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-10.0KHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-10.0KHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-10.0KHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060310K0FKEA
תיאור
RES SMD 10K OHM 1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW060310K0FKEA דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C