ADP2164ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP2164ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP2164ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP2164ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP2164ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG BUCK 3.3V 4A 16LFCSP
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 3.3V 1 יציאה 4A ‎,16-WQFN פדים חשופים, CSP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADP2164ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
6.5V
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מיתוג
500kHz ~ 1.4MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מארז ההתקן של הספק
‎16-LFCSP (4×4)‎
מתח - כניסה (מינ')
2.7V