CRCW06031K50FKEB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW06031K50FKEBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW06031K50FKEBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW06031K50FKEBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06031K50FKEB
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/8W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW06031K50FKEB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C