CRCW060324K9FKEC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 149,270
גיליון נתונים
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
24.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW060324K9FKEC
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW060324K9FKEC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060324K9FKEC
תיאור
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/8W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW060324K9FKEC דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C