RMCF0603FG24K9 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 30,795
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 11,220
גיליון נתונים
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RMCF0603FG24K9
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0603FG24K9TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FG24K9
תיאור
RES 24.9K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FG24K9 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C