CRCW0603499RFKEB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW0603499RFKEBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW0603499RFKEBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW0603499RFKEBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603499RFKEB
תיאור
RES SMD 499 OHM 1% 1/8W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0603499RFKEB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C