RMCF0603FG499R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 116,274
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
Panasonic Industry
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 78
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RMCF0603FG499R
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0603FG499RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FG499R
תיאור
RES 499 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FG499R דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C