CRCW060349R9FKEA אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 405,469
גיליון נתונים
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 494,208
גיליון נתונים
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
דומים
Bourns Inc.
49.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.