CRCW060349R9FKTB אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
ישירים
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW060349R9FKTB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW060349R9FKTBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW060349R9FKTBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW060349R9FKTBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW060349R9FKTB
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW060349R9FKTB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C